Посольство України в Республіці Сінгапур

, Київ 15:34

Консульський облік в Посольстві

Постановка на консульський облік є правом, а не обов’язком громадянина України і передбачає реєстрацію в Консульському відділі Посольства України українських громадян, які прибули в Сінгапур на постійне проживання (постійний облік), або у зв’язку з роботою, навчанням, одруженням, лікуванням строком на три місяці і більше (тимчасовий облік) і легально перебувають на території цієї країни (мають відповідну візу, ідентифікаційну картку, дозвіл Імміграційного служби Сінгапуру тощо).

Якщо громадянин України перебуває на консульському обліку, з ним, в разі потреби, можна швидше сконтактувати, надати йому допомогу, видати новий паспорт (у разі втрати попереднього) або оформити інші документи, а також передати інформацію щодо громадянина його рідним у випадку крайньої необхідності. Крім того, консул робить розсилку оголошень та анонсів на електронні адреси зареєстрованих громадян щодо подій за участі Посольства та українців у Сінгапурі, змін у графіку роботи Консульського відділу тощо.

Відповідно до положень Закону України від 1 червня 2010 року №2297-VI "Про захист персональних даних" персональні дані громадян, які приймаються на консульський облік, у подальшому не передаються до податкових чи інших органів України.

За облік громадян України, які постійно проживають в Сінгапурі, стягується відповідний консульський збір. За прийняття на постійний консульський облік дітей віком до 16 років консульський збір не стягується.
Облік громадян України, які тимчасово перебувають за кордоном, здійснюється безкоштовно.

Для реєстрації заявник особисто подає до Консульського відділу такі документи:

  1. Заява про взяття на постійний (або тимчасовий) консульський облік;
  2. Заповнена облікова картка (постійний або тимчасовий облік);
  3. Паспорт громадянина України для виїзду за кордон;
  4. Документ, що підтверджує легальне перебування в Сінгапурі;
  5. 1 фотокартка розміром 35x45 мм.
  6. Документ про сплату консульського збору - лише для постійного обліку.

На консульський облік можна стати, надіславши документи поштою. З паспорта робиться копія першої сторінки, з сінгапурського документа - копії лицьового і зворотнього боку.

Постановка на облік передбачає проставляння в паспорт заявника відповідного штампу.
При прийнятті на постійний консульський облік дитини віком до 16 років заява про прийняття такої дитини на облік та облікова картка на неї заповнюються одним з батьків (законним представником). У разі відсутності у дитини власного паспортного документа або проїзного документа дитини до її облікової картки додаються копії сторінок паспортних документів батьків (законних представників) з написами і відомостями про пред’явника документа, відміткою про виїзд на постійне проживання за кордон та відомостями про дитину.

При зміні персональних даних громадянином України заповнюється заява, яка подається до Консульського відділу особисто або надсилається поштою або іншими засобами зв’язку.

Після завершення терміну перебування в Сінгапурі, перед поверненням на Батьківщину, громадянину України слід особисто звернутися до Консульського відділу з заявою про зняття з консульського обліку та подати паспорт, у який буде зроблено відповідний запис. Зняття з постійного консульського обліку в одній країні є обов’язковою умовою для постановки на постійний консульський облік в іншій країні.


Консульський відділ Посольства України в Республіці Сінгапур
Керівник: Ялова Олена Володимирівна
Консул
Адреса: 50 Раффлз Плейс, №16-05 Сінгапур Ленд Тауер, Сінгапур 048623. Переглянути на мапі
Телефон: (65) 6535 6550
Факс: (65) 6535 2116
Ел. пошта: ukrconsul.sg@gmail.com
Графік роботи:

Прийом громадян з консульських питань:

Понеділок         09:00 – 11:30

Вівторок            09:00 – 11:30

Середа             14:00 – 15:30

Четвер              14:00 – 15:30

П’ятниця           09:00 – 11:30

Консульський відділ Посольства зачинений протягом усіх українських і деяких сінгапурських свят.

У випадках техногенних катастроф, природних катаклізмів, терактів, масових заворушень, поранення/загибелі громадян України, в інших випадках, коли постає загроза життю чи здоров’ю наших співвітчизників, консульська допомога надається також у позаробочий час та вихідні/святкові дні.

Межі консульського округу:

Республіка Сінгапур, Бруней Даруссалам