Посольство України в Республіці Сінгапур

, Київ 15:52

Оформлення посвідчення особи на повернення в Україну

Питання оформлення та видачі посвідчення особи на повернення в Україну регулюють наступні законодавчі акти:

- «Положення про посвідчення особи на повернення в Україну», затверджене постановою Кабінету Міністрів України від 25.08.2004 року № 1079

- Наказ Міністерства закордонних справ України «Про затвердження Правил оформлення і видачі дипломатичними представництвами та консульськими установами України посвідчення особи на повернення в Україну» від 19.12.2005 року № 229 зі змінами

- Правила оформлення і видачі посвідчення особи на повернення, затверджені Постановою Кабінету Міністрів України від 3 вересня 2014 р. № 394 (у випадку реадмісії)

Громадянам України, які тимчасово перебувають в Сінгапурі і втратили паспорти громадян України для виїзду за кордон видається Свідоцтво на повернення в Україну. Для отримання посвідчення заявник подає такі документи:

1. Документ (протокол) з Поліції Сінгапуру про втрату паспорта, перекладену українською мовою, що підтверджує факт звернення заявника з приводу втрати проїзного документа; або документ, що дає громадянину України право на виїзд з України та посвідчує особу під час перебування за її межами, якщо строк дії такого документа закінчився або встановлено, що він є недійсним з інших причин.

2. Заяву-анкету встановленого зразка (заява-анкета, приклад заповнення).

3. Дві кольорові фотокартки розміром 3,5 х 4,5 см.

4. Документи, які дозволяють ідентифікувати особу заявника, установити його місце проживання в Україні та підтвердити належність до громадянства України (приміром, ксерокопія втраченого паспорта або паспорта громадянина України).

5. Письмова згода на обробку персональних даних (зразок) із зазначенням детальної адреси проживання (реєстрації).

6. Свідоцтво про народження дитини в разі внесення даних про дитину до посвідчення та 2 її кольорові фотокартки розміром 3,5 x 4,5 см (для дітей віком від 5 до 16 років).

7. Документ про сплату консульського збору за оформлення та видачу посвідчення згідно з чинними тарифами Посольства.

Якщо громадянин України, який втратив паспорт, виїхав за межі України з неповнолітніми дітьми, відомості про яких було внесено до його паспорта, отримується також підтвердження органів внутрішніх справ про факт унесення таких відомостей до його паспортного документа.

 


Консульський відділ Посольства України в Республіці Сінгапур
Керівник: Ялова Олена Володимирівна
Консул
Адреса: 50 Раффлз Плейс, №16-05 Сінгапур Ленд Тауер, Сінгапур 048623. Переглянути на мапі
Телефон: (65) 6535 6550
Факс: (65) 6535 2116
Ел. пошта: ukrconsul.sg@gmail.com
Графік роботи:

Прийом громадян з консульських питань:

Понеділок         09:00 – 11:30

Вівторок            09:00 – 11:30

Середа             14:00 – 15:30

Четвер              14:00 – 15:30

П’ятниця           09:00 – 11:30

Консульський відділ Посольства зачинений протягом усіх українських і деяких сінгапурських свят.

У випадках техногенних катастроф, природних катаклізмів, терактів, масових заворушень, поранення/загибелі громадян України, в інших випадках, коли постає загроза життю чи здоров’ю наших співвітчизників, консульська допомога надається також у позаробочий час та вихідні/святкові дні.

Межі консульського округу:

Республіка Сінгапур, Бруней Даруссалам