Посольство України в Республіці Сінгапур

, Київ 18:30

Позачергові вибори народних депутатів України, 26 жовтня 2014 року

Президент України П.Порошенко Указом № 690/2014 від 27 серпня 2014 року достроково припинив повноваження Верховної Ради України сьомого скликання.

Позачергові вибори народних депутатів України до Верховної Ради України призначені на 26 жовтня 2014 року.

У зв’язку з цим, просимо громадян України, які проживають в Сінгапурі, Брунеї або Індонезії і мають намір взяти участь у голосуванні, заздалегідь перевірити наявність своїх особистих даних у Державному реєстрі виборців, на основі якого складаються списки виборців для виборчих дільниць.

Це можна зробити:

-         зателефонувавши до Посольства України в Сінгапурі (Сінгапур та Бруней) за номером телефону +(65) 6535 6550 або надіславши запит на електронну пошту консула: ukrconsul.sg@gmail.com;

-         зателефонувавши до Посольства України в Індонезії (Індонезія) за номером телефону (+62) 21-2500801;

-         зареєструвавшись в «Особистому кабінеті виборця»: https://www.drv.gov.ua/apex/f?p=111:LOGIN.

Нагадуємо, що відповідно до Закону України «Про державний реєстр виборців» Посольство України в Сінгапурі та Посольство України в Індонезії на підставі даних про консульський облік один раз на місяць оновлює відомості Державного реєстру виборців.

Докладну інформацію про Державний реєстр виборців можна прочитати на офіційному веб-сайті: www.drv.gov.ua.

Голосування відбуватиметься на виборчій дільниці № 900085 при Посольстві України в Сінгапурі:

Embassy of Ukraine in the Republic of Singapore

50 Raffles Place, # 16-05 Singapore Land Tower,

Singapore 048623

Зробіть свій вибір, підтримайте Україну!

Актуальні запитання виборців України щодо голосування на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року на виборчій дільниці в Сінгапурі

1. Я перебуваю на консульському обліку в Посольстві України в Республіці Сінгапур і хочу проголосувати на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року.

Перевірте дійсність паспорта громадянина України для виїзду за кордон та наявність відповідного штампу Посольства на сторінках паспорта «особливі відмітки». Перевірте кінцеву дату перебування на консульського обліку. У разі її спливу – зверніться до Посольства щодо поновлення консульського обліку.

З інформацією про тимчасовий консульський облік можна ознайомитись тут.


2. Я не перебуваю на консульському обліку в Посольстві України в Республіці Сінгапур, але понад 3 місяці проживаю в країні на законних підставах.

Перевірте свою актуальну виборчу адресу на сайті Державного реєстру виборців: https://www.drv.gov.ua/apex/f?p=111:LOGIN. У разі, якщо Ваша виборча адреса – в Україні, треба:

- стати на консульський облік в Посольстві

або

- подати до Посольства заяву про зміну виборчої адреси.


3. Я перебуватиму в Сінгапурі під час виборів, як я можу попасти до списку виборців на вашій закордонній дільниці?

- до 20 жовтня 2014 року особисто звернутися до органу ведення державного реєстру виборців за виборчою адресою в Україні або до органу ведення державного реєстру виборців в Міністерстві закордонних справ України з заявою про тимчасову зміну місця голосування, надавши підтвердження поїздки до Сінгапуру (квитки, лист про відрядження тощо)

або

- до 20 жовтня 2014 року особисто звернутися до закордонної виборчої дільниці в Сінгапурі з заявою про включення до списку виборців.


6. Я перебуватиму в Сінгапурі у день голосування – 26 жовтня 2014 року. Чи зможу я подати заяву про зміну виборчої адреси безпосередньо 26.10.2014?

Ні, подання такої заяви у день голосування не передбачено законом. У день голосування допускаються виключно виправлення неточностей та технічних описок, внесення нових виборців до списку не передбачається.

Заяви про включення до списку виборців приймаються дільничною виборчою комісією до 20 жовтня 2014 року включно. Водночас, слід врахувати, що опрацювання таких заяв здійснюється упродовж 1 робочого дня, тому громадяни, які подали заяву в останній момент, можуть не потрапити до остаточного списку виборців.


7. Чи можна проголосувати на підставі внутрішнього національного паспорта?

Ні, не можна. Для голосування необхідно мати при собі дійсний паспорт громадянина України для виїзду за кордон.


Консульський відділ Посольства України в Республіці Сінгапур
Керівник: Ялова Олена Володимирівна
Консул
Адреса: 50 Раффлз Плейс, №16-05 Сінгапур Ленд Тауер, Сінгапур 048623. Переглянути на мапі
Телефон: (65) 6535 6550
Факс: (65) 6535 2116
Ел. пошта: ukrconsul.sg@gmail.com
Графік роботи:

Прийом громадян з консульських питань:

Понеділок         09:00 – 11:30

Вівторок            09:00 – 11:30

Середа             14:00 – 15:30

Четвер              14:00 – 15:30

П’ятниця           09:00 – 11:30

Консульський відділ Посольства зачинений протягом усіх українських і деяких сінгапурських свят.

У випадках техногенних катастроф, природних катаклізмів, терактів, масових заворушень, поранення/загибелі громадян України, в інших випадках, коли постає загроза життю чи здоров’ю наших співвітчизників, консульська допомога надається також у позаробочий час та вихідні/святкові дні.

Межі консульського округу:

Республіка Сінгапур, Бруней Даруссалам