Посольство України в Республіці Сінгапур

, Київ 02:13

Позачергові вибори Президента України, 25 травня 2014 року

Постановою Центральної виборчої комісії України від 12.04.2012 № 67 «Про утворення закордонних виборчих дільниць на постійній основі», серед іншого, в Сінгапурі при Посольстві України утворено закордонну виборчу дільницю № 900085 з межами: Республіка Сінгапур, Бруней Даруссалам, Республіка Індонезія.

Адреса закордонної виборчої дільниці № 900085:

Приміщення Посольства України в Республіці Сінгапур

50 Раффлз Плейс, № 16-05, Сінгапур Ленд Тауер,

Сінгапур 048623

---

Embassy of Ukraine in the Republic of Singapore,

50 Raffles Place, # 16-05, SingaporeLandTower, 048623

Для отримання консультацій з питань виборчого процесу та вирішення можливих проблемних питань звертайтеся:

- за номером +65 6535 6550 в робочі дні з 08:00 до 16:00,

- або за номером «гарячої лінії» +65 9238 7576,

- або за електронною адресою ukrconsul.sg@gmail.com.

Питання голосування на позачергових виборах Президента України – на форумі «Українці в Сінгапурі».

Актуальні запитання виборців України щодо голосування на позачергових виборах Президента 25 травня 2014 року на виборчій дільниці в Сінгапурі

1. Я перебуваю на консульському обліку в Посольстві України в Республіці Сінгапур і хочу проголосувати на позачергових виборах Президента України 25 травня 2014 року.

Перевірте дійсність паспорта громадянина України для виїзду за кордон та наявність відповідного штампу Посольства на сторінках паспорта «особливі відмітки». Перевірте кінцеву дату перебування на консульського обліку. У разі її спливу – зверніться до Посольства щодо поновлення консульського обліку.

З інформацією про тимчасовий консульський облік можна ознайомитись тут.


2. Я не перебуваю на консульському обліку в Посольстві України в Республіці Сінгапур, але понад 3 місяці проживаю в країні на законних підставах.

Перевірте свою актуальну виборчу адресу на сайті Державного реєстру виборців: https://www.drv.gov.ua/apex/f?p=111:LOGIN. У разі, якщо Ваша виборча адреса – в Україні, треба:

- стати на консульський облік в Посольстві

або

- подати до Посольства заяву про зміну виборчої адреси.


3. Я перебуватиму в Сінгапурі під час виборів, як я можу попасти до списку виборців на вашій закордонній дільниці?

- до 19 травня 2014 року особисто звернутися до органу ведення державного реєстру виборців за виборчою адресою в Україні або до органу ведення державного реєстру виборців в Міністерстві закордонних справ України з заявою про тимчасову зміну місця голосування, надавши підтвердження поїздки до Сінгапуру (квитки, лист про відрядження тощо)

або

- до 19 травня 2014 року особисто звернутися до закордонної виборчої дільниці в Сінгапурі з заявою про включення до списку виборців.


6. Я перебуватиму в Сінгапурі у день голосування – 25 травня 2014 року. Чи зможу я подати заяву про зміну виборчої адреси безпосередньо 25.05.2014?

Ні, подання такої заяви у день голосування не передбачено законом. У день голосування допускаються виключно виправлення неточностей та технічних описок, внесення нових виборців до списку не передбачається.

Заяви про включення до списку виборців приймаються дільничною виборчою комісією до 19 травня 2014 року включно. Водночас, слід врахувати, що опрацювання таких заяв здійснюється упродовж 1 робочого дня, тому громадяни, які подали заяву в останній момент, можуть не потрапити до остаточного списку виборців.


7. Чи можна проголосувати на підставі внутрішнього національного паспорта?

Ні, не можна. Для голосування необхідно мати при собі дійсний паспорт громадянина України для виїзду за кордон.