Посольство України в Республіці Сінгапур

, Київ 15:50

Дискусія щодо ядерної проблематики у Школі Лі Куан Ю

24 серпня 2013, 09:32

23 серпня у сінгапурській Школі державної політики Лі Куан Ю пройшла дискусійна панель "До без'ядерного світу". Захід відкрив ректор Школи, професор К Махбубані, з тематичними доповідями виступили профільні фахівці. Про величезні людські та матеріальні втрати в результаті випробувань Радянським Союзом ядерної зброї на Семипалатінському полігоні розповів посол Казахстану у Сінгапурі Є. Баударбек-Кожатаев.
Дискусія розгорнулася довкола проблем військової складової а також мирного використання ядерної енергії. Питання безпеки відповідних об'єктів, причин і наслідків аварій, що сталися, зокрема, у Чорнобилі та Фукусімі, були серед ключових у ході обговорення. Посол України П.Султанський, який узяв участь у заході, поділився думками з приводу того, як в українському суспільстві ставляться до відмови від третього у світі ядерного арсеналу, що залишився на території держави після розпаду СРСР, та чим обернулася для українського народу Чорнобильська катастрофа.

Останні новини

Рада експортерів та інвесторів при МЗС України та Сінгапурська асоціація виробників харчової продукції підписали меморандум про співпрацю | 23 січня, 11:26

23 січня 2018 року українські експортери презентували вітчизняну продукцію та провели двосторонні зустрічі з представниками харчової індустрії Сінгапуру. Захід організовано Посольством України в Сінгапурі у взаємодії з провідними бізнес-організаціями – Сінгапурсько-китайською торговельно-промисловою палатою та Сінгапурською асоціацією виробників харчової продукції.

Українські експортери презентують вітчизняну харчову продукцію у Сінгапурі та Малайзії | 22 січня, 08:26

22 січня 2018 року в рамках візиту українських виробників харчової промисловості до Сінгапуру та Малайзії відбувся перший масштабний захід, присвячений презентації вітчизняної продукції для сінгапурських компаній. Організатором виступило Посольство України в Сінгапурі у взаємодії з Сінгапурською Бізнес Федерацією. У заході взяли участь двадцять українських виробників харчової продукції  та понад п’ятдесят представників сінгапурських компаній, серед яких найбільші мережі супермаркетів, профільні бізнес-асоціації та дистриб’ютори. 

Посол України в Брунеї Даруссаламі Д.Сенік зустрівся із Заступником міністра оборони Дато Сері Пахлаваном Хаджі Абдулазізом бін Хаджі Мохаммадом Тамітом. | 16 жовтня 2017, 14:00

16 жовтня 2017 року Посол України в Брунеї Даруссаламі Д.Сенік зустрівся із Заступником міністра оборони Дато Сері Пахлаваном Хаджі Абдулазізом бін Хаджі Мохаммадом Тамітом.

Посол України Дмитро Сенік зустрівся зі Спікером Парламенту Сінгапуру Халімою Якоб | 17 березня 2017, 10:54

Зустріч була присвячена обговоренню шляхів активізації міжпарламентського співробітництва між Україною та Сінгапуром.

Відбувся офіційний візит Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна до Республіки Сінгапур | 24 січня 2017, 12:39

14-16 січня 2017 року відбувся офіційний візит Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна до Республіки Сінгапур.