Посольство України в Республіці Сінгапур

, Київ 01:32

Українці у Сінгапурі відзначили 25 річницю Незалежності України

24 вересня 2016, 18:10

3 вересня 2016 року в Сінгапурі відбулося святкування  25-ої річниці Незалежності України. На урочистий захід, що відбувся за підтримки Посольства та Українського клубу у Сінгапурі, завітали українці та їхні родини. 

Захід розпочався з вшанування пам'яті українських воїнів, які загинули, захищаючи Україну від російської агресії. У своїй промові Посол України Дмитро Сенік зазначив: «Сьогодні незалежністю України ми завдячуємо нашим воїнам, які, залишивши свої домівки, дітей, батьків, близьких людей, пішли боронити нашу землю. Не всі з них повернулися. Вічна їм слава».

Також Дмитро Сенік привітав усіх з першою річницею Українського Клубу, який за рік здобув популярності не лише серед українців, але й сінгапурців та представників інших громад, які проживають у Сінгапурі.

Під час святкування гості частувалися українськими стравами, насолоджувалися українською музикою та приймали участь у благодійному аукціоні. Діти виконали гімн України та брали участь у конкурсах та забавах, а на завершення вечора запустили у небо блакитно-жовті повітряні кульки з молитвою за мир в Україні.

Останні новини

Рада експортерів та інвесторів при МЗС України та Сінгапурська асоціація виробників харчової продукції підписали меморандум про співпрацю | 23 січня, 11:26

23 січня 2018 року українські експортери презентували вітчизняну продукцію та провели двосторонні зустрічі з представниками харчової індустрії Сінгапуру. Захід організовано Посольством України в Сінгапурі у взаємодії з провідними бізнес-організаціями – Сінгапурсько-китайською торговельно-промисловою палатою та Сінгапурською асоціацією виробників харчової продукції.

Українські експортери презентують вітчизняну харчову продукцію у Сінгапурі та Малайзії | 22 січня, 08:26

22 січня 2018 року в рамках візиту українських виробників харчової промисловості до Сінгапуру та Малайзії відбувся перший масштабний захід, присвячений презентації вітчизняної продукції для сінгапурських компаній. Організатором виступило Посольство України в Сінгапурі у взаємодії з Сінгапурською Бізнес Федерацією. У заході взяли участь двадцять українських виробників харчової продукції  та понад п’ятдесят представників сінгапурських компаній, серед яких найбільші мережі супермаркетів, профільні бізнес-асоціації та дистриб’ютори. 

Посол України в Брунеї Даруссаламі Д.Сенік зустрівся із Заступником міністра оборони Дато Сері Пахлаваном Хаджі Абдулазізом бін Хаджі Мохаммадом Тамітом. | 16 жовтня 2017, 14:00

16 жовтня 2017 року Посол України в Брунеї Даруссаламі Д.Сенік зустрівся із Заступником міністра оборони Дато Сері Пахлаваном Хаджі Абдулазізом бін Хаджі Мохаммадом Тамітом.

Посол України Дмитро Сенік зустрівся зі Спікером Парламенту Сінгапуру Халімою Якоб | 17 березня 2017, 10:54

Зустріч була присвячена обговоренню шляхів активізації міжпарламентського співробітництва між Україною та Сінгапуром.

Відбувся офіційний візит Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна до Республіки Сінгапур | 24 січня 2017, 12:39

14-16 січня 2017 року відбувся офіційний візит Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна до Республіки Сінгапур.