Посольство України в Республіці Сінгапур

, Київ 08:04

Українці у Сінгапурі відзначили 25 річницю Незалежності України

24 вересня 2016, 18:10

3 вересня 2016 року в Сінгапурі відбулося святкування  25-ої річниці Незалежності України. На урочистий захід, що відбувся за підтримки Посольства та Українського клубу у Сінгапурі, завітали українці та їхні родини. 

Захід розпочався з вшанування пам'яті українських воїнів, які загинули, захищаючи Україну від російської агресії. У своїй промові Посол України Дмитро Сенік зазначив: «Сьогодні незалежністю України ми завдячуємо нашим воїнам, які, залишивши свої домівки, дітей, батьків, близьких людей, пішли боронити нашу землю. Не всі з них повернулися. Вічна їм слава».

Також Дмитро Сенік привітав усіх з першою річницею Українського Клубу, який за рік здобув популярності не лише серед українців, але й сінгапурців та представників інших громад, які проживають у Сінгапурі.

Під час святкування гості частувалися українськими стравами, насолоджувалися українською музикою та приймали участь у благодійному аукціоні. Діти виконали гімн України та брали участь у конкурсах та забавах, а на завершення вечора запустили у небо блакитно-жовті повітряні кульки з молитвою за мир в Україні.

Останні новини

Посол України в Брунеї Даруссаламі Д.Сенік зустрівся із Заступником міністра оборони Дато Сері Пахлаваном Хаджі Абдулазізом бін Хаджі Мохаммадом Тамітом. | 16 жовтня, 14:00

16 жовтня 2017 року Посол України в Брунеї Даруссаламі Д.Сенік зустрівся із Заступником міністра оборони Дато Сері Пахлаваном Хаджі Абдулазізом бін Хаджі Мохаммадом Тамітом.

Посол України Дмитро Сенік зустрівся зі Спікером Парламенту Сінгапуру Халімою Якоб | 17 березня, 10:54

Зустріч була присвячена обговоренню шляхів активізації міжпарламентського співробітництва між Україною та Сінгапуром.

Відбувся офіційний візит Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна до Республіки Сінгапур | 24 січня, 12:39

14-16 січня 2017 року відбувся офіційний візит Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна до Республіки Сінгапур.

Відбувся офіційний візит Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна до Брунею Даруссаламу | 24 січня, 12:34

13-14 січня 2017 року в рамках турне до країн Південно-Східної Азії відбувся офіційний візит Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна до Брунею Даруссаламу.

Зустріч Посла України у Республіці Сінгапур та Брунеї Даруссаламі Дмитра Сеніка з Міністром офісу Прем’єр-міністра, Другим міністром закордонних справ і торгівлі Брунею Даруссаламу Лімом Джок Сеном. | 30 листопада 2016, 05:20

29 листопада 2016 р. Посол України у Республіці Сінгапур та Брунеї Даруссаламі Дмитро Сенік зустрівся з Міністром офісу Прем’єр-міністра, Другим міністром закордонних справ і торгівлі Брунею Даруссаламу Його Високоповажністю Лімом Джок Сеном.