Посольство України в Республіці Сінгапур

, Київ 18:24

Українські експортери презентують вітчизняну харчову продукцію у Сінгапурі та Малайзії

22 січня, 08:26

22 січня 2018 року в рамках візиту українських виробників харчової промисловості до Сінгапуру та Малайзії відбувся перший масштабний захід, присвячений презентації вітчизняної продукції для сінгапурських компаній. Організатором виступило Посольство України в Сінгапурі у взаємодії з Сінгапурською Бізнес Федерацією. У заході взяли участь двадцять українських виробників харчової продукції  та понад п’ятдесят представників сінгапурських компаній, серед яких найбільші мережі супермаркетів, профільні бізнес-асоціації та дистриб’ютори. 

Відкриваючи захід, виконавчий директор Сінгапурської Бізнес Федерації пан Хо Мен Кіт привітав зусилля з просування української продукції на ринки Південно-Східної Азії, наголосивши на перспективах співпраці у сфері сільського господарства між Україною та Сінгапуром.

Як зазначив Посол України в Сінгапурі Дмитро Сенік, «За останні два роки нам вдалося вдвічі збільшити товарообіг між Україною та Сінгапуром, але потенціал величезний, враховуючи унікальну роль цієї країни, як логістичного та торговельного хабу в Азії, а також важливого члена АСЕАН». На думку Посла, спільний ринок АСЕАН з населенням майже 630 мільйонів є перспективним для української продукції. У свою чергу, керівник проекту розвитку експорту ФАО та представник української делегації Андрій Ярмак наголосив на високих показниках зростання споживання продуктів в АСЕАН.

Під час візиту до Сінгапуру Посольство також запланувало для української делегації брифінг за участі сінгапурських експертів з питань зовнішньої торгівлі щодо особливостей виходу на ринки АСЕАН, а також зустрічі з представниками галузевих асоціацій.

Спеціалізована торговельна місія експортерів харчової промисловості відвідає Сінгапур та Малайзію у період з 22 по 25 січня 2018 року з метою презентації вітчизняної продукції.

Посольство України в Сінгапурі запрошує до співпраці українських експортерів, які зацікавлені у виході на ринки АСЕАН. Пропонуємо заповнити опитувальник за посиланням: http://bit.ly/2DY7MUV

Останні новини

Рада експортерів та інвесторів при МЗС України та Сінгапурська асоціація виробників харчової продукції підписали меморандум про співпрацю | 23 січня, 11:26

23 січня 2018 року українські експортери презентували вітчизняну продукцію та провели двосторонні зустрічі з представниками харчової індустрії Сінгапуру. Захід організовано Посольством України в Сінгапурі у взаємодії з провідними бізнес-організаціями – Сінгапурсько-китайською торговельно-промисловою палатою та Сінгапурською асоціацією виробників харчової продукції.

Посол України в Брунеї Даруссаламі Д.Сенік зустрівся із Заступником міністра оборони Дато Сері Пахлаваном Хаджі Абдулазізом бін Хаджі Мохаммадом Тамітом. | 16 жовтня 2017, 14:00

16 жовтня 2017 року Посол України в Брунеї Даруссаламі Д.Сенік зустрівся із Заступником міністра оборони Дато Сері Пахлаваном Хаджі Абдулазізом бін Хаджі Мохаммадом Тамітом.

Посол України Дмитро Сенік зустрівся зі Спікером Парламенту Сінгапуру Халімою Якоб | 17 березня 2017, 10:54

Зустріч була присвячена обговоренню шляхів активізації міжпарламентського співробітництва між Україною та Сінгапуром.

Відбувся офіційний візит Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна до Республіки Сінгапур | 24 січня 2017, 12:39

14-16 січня 2017 року відбувся офіційний візит Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна до Республіки Сінгапур.

Відбувся офіційний візит Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна до Брунею Даруссаламу | 24 січня 2017, 12:34

13-14 січня 2017 року в рамках турне до країн Південно-Східної Азії відбувся офіційний візит Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна до Брунею Даруссаламу.