Посольство України в Республіці Сінгапур

Київ 05:05

Договірно-правова база українсько-брунейських відносин

  1. Угода (у формі обміну нотами) між Урядом України та Урядом Брунею Даруссаламу про встановлення дипломатичних відносин (3 жовтня 1997 року).
  2. Меморандум про взаєморозуміння між Урядом України та Урядом Його Величності Султана і Янг Ді-Пертуана Брунею Даруссаламу щодо співробітництва у галузі туризму (18 червня 2004 року).
  3. Угода (у формі обміну нотами) між Кабінетом Міністрів України та Урядом  Його Величності Султана і Янг Ді-Пертуана Брунею Даруссаламу про безвізові поїздки громадян, які користуються  дипломатичними, службовими та офіційними паспортами (1 січня 2005 року).
  4. Угода між Урядом України та Урядом Його Величності
    Султана і Янг Ді-Пертуана Брунею Даруссаламу про сприяння та взаємний захист інвестицій і Протокол до неї (25 квітня 2006 року).
  5. Угода (у формі обміну нотами) між Кабінетом Міністрів України та Урядом Його Величності Султана і Янг Ді-Пертуана Брунею Даруссаламу про взаємне скасування віз для громадян, які користуються паспортами для виїзду за кордон (2 листопада 2011 року).
  6. Меморандум про взаєморозуміння між Кабінетом Міністрів України та Урядом Його Величності Султана і Янг Ді-Пертуана Брунею Даруссаламу стосовно співробітництва у сфері оборони (15 вересня 2012 року).