Посольство України в Республіці Сінгапур

Київ 05:52

Віза до Сінгапуру

Громадянам України, власникам звичайних паспортів для виїзду за кордон, для відвідання Сінгапуру необхідно мати в'їзну-виїзну візу цієї країни.

При транзитному проїзді через Сінгапур до третьої країни або поверненні з третьої країни через Сінгапур громадяни України можуть в’їхати та до 96 годин перебувати на території Сінгапуру без візи. При перетині кордону необхідно представити авіаквитки та візи до третьої країни, які засвідчують маршрут та дату від’їзду з Сінгапуру, а також підтвердити наявність коштів, достатніх для перебування в Сінгапурі упродовж чотирьох днів. Остаточне рішення про надання дозволу на перетин кордону Сінгапуру приймає співробітник прикордонної служби, який перевіряє особу.

Траплялося, що співробітники авіаліній невірно вводили дані для перевірки візових вимог у системі TIMATIC при реєстрації на рейс громадян України, що прямують до Сінгапуру з метою транзиту. Для запобігання непорозумінь у таких випадках пропонували б завантажити, роздрукувати та мати при собі під час реєстрації на рейс до Сінгапуру зразки введення даних у TIMATIC: зразок вірної перевірки 1, зразок вірної перевірки 2, зразок невірної перевірки.

Посольство не може сприяти громадянам України в отриманні в'їзних віз у сінгапурському міжнародному аеропорту Чангі. Громадянам України, які прибули в Сінгапур без віз або транзитом на строк понад 96 годин, буде відмовлено у в’їзді до цієї країни з усіма можливими наслідками.

Починаючи з 1 липня 2016 року в Сінгапурі запроваджено нову систему перетину кордону “BioScreen”. Іноземці віком від 6 років при в’їзді до Сінгапуру зобов’язані пройти процедуру сканування відбитків пальців.
При виїзді для таких осіб передбачена процедура автоматичного проходження кордону (через електронні ворота зі скануванням паспорта та відбитків великих пальців), а в паспорти іноземців не проставлятиметься міграційна печатка про виїзд з країни. У разі виникнення такої необхідності можна звернутися до співробітників імміграційної служби.
Система BioScreen запроваджуватиметься поступово на всіх пунктах пропуску, у т.ч. морських та сухопутних.

З 17 серпня 2009 року громадяни України, власники службових та дипломатичних паспортів, користуються правом безвізового в'їзду до Сінгапуру на термін до 90 днів.

На цей час Республіка Сінгапур не має свого диппредставництва в Україні. Посол Республіки Сінгапур в Україні має резиденцію в Сінгапурі.

З переліком документів, необхідних для отримання сінгапурської візи, можна ознайомитися на сайті Імміграційної Служби Республіки Сінгапур - https://www.ica.gov.sg/visitor/visitor_entryvisa
або на сайтах дипломатичних місій Сінгапуру за кордоном, перелік яких розміщений на сайті Міністерства закордонних справ Республіки Сінгапур - https://www1.mfa.gov.sg/Overseas-Missions/Find-A-Singapore-Overseas-Mission
Відповіді на запитання стосовно отримання візи для в’їзду до Сінгапуру можна отримати, надіславши відповідного листа на електронну пошту однієї з дипломатичних місій Сінгапуру за кордоном.


Консульський відділ Посольства України в Республіці Сінгапур
Керівник: Гладишев Олег Олександрович
консул
Адреса: 50 Раффлз Плейс, №16-05 Сінгапур Ленд Тауер, Сінгапур 048623. Переглянути на мапі
Телефон: (65) 6535 6550
Факс: (65) 6535 2116
Ел. пошта: consul_sg@mfa.gov.ua
Графік роботи:

Прийом громадян з консульських питань:

Понеділок        11:00 – 13:30

Вівторок           11:00 – 13:30

Середа            13:00 – 15:30

Четвер             13:00 – 15:30

П’ятниця          11:00 – 13:30

Консульський відділ Посольства зачинений протягом усіх українських і деяких сінгапурських свят.

У випадках техногенних катастроф, природних катаклізмів, терактів, масових заворушень, поранення/загибелі громадян України, в інших випадках, коли постає загроза життю чи здоров’ю наших співвітчизників, консульська допомога надається також у позаробочий час та вихідні/святкові дні.

Межі консульського округу:

Республіка Сінгапур, Бруней Даруссалам