• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • English
Доставка виготовленого закордонного паспорта до Посольства
Опубліковано 01 лютого 2023 року о 10:53

Доставка паспорта громадянина України для виїзду за кордон під час воєнного стану

На період дії воєнного стану, доставка паспортів громадянина України для виїзду за кордон (ПГУВК) здійснюватиметься  за допомогою оператора поштового зв’язку з міжнародних експрес-відправлень «VFS.Global» та «DHL». 

Замовити кур’єрську доставку компанією «VFS.Global»  та провести оплату за замовлення ПГУВК можливо за посиланням https://services.vfsglobal.com/upa/uk/ukr/apply-passport

Заповніть Заява_VFS.docxвід руки та надішліть на електронну адресу Консульського відділу [email protected] разом з квитанцію про сплату за послуги «VFS.Global».

Принагідно звертаємо увагу, що в умовах воєнного стану, терміни доставки ПГУВК можуть бути затримані до 2-3 тижнів.  

Інформація щодо країн призначень, тарифів та термінів доставки -ostatochnii-perelik.pdf ( .pdf , 435.65 Кб )


ПОСЛУГА доставки паспортів міжнародним експрес-відправленням «DHL Express» 

Відповідно до пункту 71 Порядку оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, визнання недійсним та знищення паспорта громадянина України для виїзду за кордон, затвердженого постановою КМУ від 07.05.2014 №152, персоналізовані бланки паспортів для виїзду за кордон за письмовою заявою та за рахунок коштів заявника можуть бути надіслані МЗС до закордонних дипломатичних установ міжнародним експрес-відправленням DHL Express.

Інформація щодо країн призначень, тарифів та термінів доставки - DHL_тарифи_.pdf

Алгоритм дій:

Для замовлення експрес-доставки Вашого документу натисніть на зображення паспорту України на сайті: https://dhlportal.com.ua/;

Заповніть всі поля у платіжному вікні: Сінгапур, вхідний номер заявки (це номер ідентифікатора сесії з шести цифр, який Вам видає консульська посадова особа), ПІБ власника паспорту, Ваш E-mail, сплатити послугу.

Заповніть zayava-dhl.doc від руки та надішліть на електронну адресу Консульського відділу [email protected] разом з квитанцію про сплату за послуги DHL Express Україна.

Принагідно звертаємо увагу, що в умовах воєнного стану, терміни доставки ПГУВК можуть бути затримані до 2-3 тижнів.  

Нагадуємо, що отримати паспорт в Консульстві можна після того, як стан його оформлення буде змінено на «Прибув до ЗДУ».

Інформацію про стан оформлення паспорта можна перевірити за допомогою Вашого особистого ідентифікатора сесії на сайті http://passport.mfa.gov.ua/ .


Процедура пересилання до Посольства міжнародним кур’єрським експрес перевезенням за рахунок коштів заявників паспорта громадянина України у формі ІД картки та паспорта громадянина України для виїзду за кордон, що надходитимуть до МЗС від територіальних органів ДМС:

1. Заявник особисто звертається до Посольства із письмовою заявою (довільної форми), адресованою територіальному органу/територіальному підрозділу ДМС, який оформив паспорт громадянина України у формі ІД картки чи паспорта громадянина України для виїзду за кордон про видачу документа та долучає квитанцію про оплату такої послуги міжнародним кур’єрським експрес перевезенням DHL Express через портал https://dhlportal.com.ua. Водночас звертаємо увагу заявників, що ідентифікацією платежу у відповідній графі форми оплати на порталі DHL Express буде серія та номер/номер документа, на підставі якого здійснювалося оформлення паспорта (номер внутрішнього паспорта, або номер свідоцтва про народження дитини).

2. Посольство надсилає копію заяви про видачу паспорта та квитанцію про оплату разом із супровідним листом до територіального органу/територіального підрозділу ДМС. 

3. Територіальний орган/територіальний підрозділ ДМС надсилає ПГУ/ПГУВК разом з копією заяви-анкети та актом приймання-передачі (у двох примірниках) до МЗС. Територіальний орган/територіальний підрозділ ДМС конвертує пакет із паспортом та супровідними документами із зазначенням на лицевій стороні пакету кінцевого отримувача (відповідне Посольство). 

4. Управління електронного діловодства та цифровізації архіву МЗС здійснює надсилання пакету документів до Посольства.

 5. При отриманні ПГУ/ПГУВК у Посольстві, заявник особисто підписує два примірники акту приймання-передачі, ставить підпис та дату на копії заяви-анкети. Після видачі паспортного документа другий примірник акту приймання-передачі та копія заяви-анкети з датою видачі та підписом заявника про отримання паспорта для виїзду за кордон надсилається дипломатичною поштою через МЗС до територіального органу/територіального підрозділу ДМС, який оформлював паспортний документ.

Детальніше за посиланням: https://mfa.gov.ua/consul/forua/pas-doc/mailOutdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux