• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • English
Запис на консульський прийом
Опубліковано 20 жовтня 2020 року о 10:29

ПОСИЛАННЯ ДЛЯ ЗАПИСУ НА ПРИЙОМ:

https://go.mfa.gov.ua/


Шановні відвідувачі! З 15.11.2023 було оновлено механізм авторизації під час запису до Е-Черги. Задля покращення доступу до консульських послуг, Вашої безпеки та боротьби з кібершахрайством запис в Е-Чергу МЗС відбуватиметься за умови електронної ідентифікації відвідувача, за допомогою е-підписів (на файловому, хмарному чи інших захищених носіях), Дія.Підпис та BankID НБУ. Електронна ідентифікація забезпечується через платформу ID.GOV.UA. Просимо Вас заздалегідь підготуватися до використання засобів електронної ідентифікації. ∙ Як авторизуватися на ID.GOV.UA, як створити Дія.Підпис та що таке BankID НБУ - Ви зможете дізнатися на відповідній сторінці порталу МЗС - https://cutt.ly/queue-id ∙ Крім Е-Черги, електронний підпис також надасть Вам можливість користуватися величезним переліком електронних послуг Порталу Дія - https://diia.gov.ua ! (!) Оскільки записи, створені у попередній версії Е-Черги, були перенесені до оновленої, ефект від впровадження нового механізму авторизації буде дещо відкладеним (в залежності від заповненості графіку Е-Черги в кожній установі). Просимо поставитися до цього з розумінням.


 

УВАГА! Для реєстрації на оформлення візи для в'їзду в Україну перейдіть за посиланням: http://visa.mfa.gov.ua

 

Шановні громадяни України!


Посольство України в Республіці Сінгапур запроваджує новий формат електронного запису на прийом з усіх консульських питань.

Для здійснення запису на прийом достатньо зайти на веб-сторінку https://go.mfa.gov.ua/ та здійснити 4 прості кроки:

1. Обрати країну та консульську установу, до якої ви бажаєте записатися на прийом.

2. Обрати категорію та конкретний тип консульської дії, яку ви бажаєте здійснити.

3. Авторизуватися одним з доступних для Вас способів. 

4. Обрати зручну для вас дату та час прийому.

Слід ввести необхідні для запису дані про себе та отримати підтвердження про успішну реєстрацію на свою електронну пошту.

Відвідувачі прийматимуться у дні і години, які вони обиратимуть самостійно на сайті для кожної окремої консульської дії – нотаріат, подача документів для виготовлення «закордонного паспорта» новонародженій дитині або обміну «закордонного паспорта» громадянина України, виготовлення посвідчення особи на повернення в Україну, подачі документів з питань виходу з громадянства України, подачі візових клопотань, інших консульських дій.

У разі потреби вчинення консульських дій для членів сім’ї просимо врахувати, що реєстрація на сайті має відбуватися для всіх осіб-членів сім’ї окремо з обиранням для кожної окремої особи відповідного дня та часу відвідування установи.

Консульське обслуговування відбувається виключно для тієї консульської дії, яку ви обрали на сайті при бронюванні візиту.

При реєстрації через сайт в електронній формі на прийом, на вказану вами електронну адресу буде додатково надіслано інформацію про запитувану вами консульську дію, перелік документів та копії, які ви маєте надати в Посольство, тариф, за яким ви маєте сплатити за можна переглянути за посиланням: https://singapore.mfa.gov.ua/konsulski-pitannya/tarifi-konsulskogo-zboru .

2. При подачі документів до ПУ в Сінгапурі на обраний вами на сайті час, обов’язково:

- мати з собою оригінали необхідних документів і їхні якісні копії (про їхній перелік вас буде поінформовано на вашу електронну адресу, яку ви вказали при реєстрації на прийом до Посольства. Додатково про перелік необхідних документів і копій для подачі до Посольства для вчинення відповідної консульської дії ви можете ознайомитись за посиланням: https://singapore.mfa.gov.ua/konsulski-pitannya);

- отримати в Посольстві квитанцію для сплати консульський збору та здійснити його сплату в сінгапурських доларах у відділенні UOB банку, найближче відділення якого знаходиться поруч з Посольством за адресою: Raffles Place, 2 UOB Plaza, No. 80, Singapore 048624.

Просимо прибути до Посольства вчасно - на обраний вами час - з дотримання вимог, зазначених вище у пункті 2. У разі недотримання цієї процедури ПУ в Сінгапурі, на жаль, не матиме можливості вчинити консульську дію, і вам буде запропоновано обрати іншу дату/годину, коли ви будете готові до подачі повного пакету документів.

3. Звертаємо увагу на те, що прийом відвідувачів в Посольства України в Сінгапурі не здійснюватиметься у вихідні та святкові дні, відповідно до законодавства України і Сінгапуру.

4. У разі потреби, додаткову інформацію ви можете отримати за номером +65 6535 6550 у робочі дні та прийомні години https://singapore.mfa.gov.ua/3505-zagalyna-informacija, а також написавши консулу на електронну адресу [email protected]. Телефон цілодобової «гарячої лінії» - +6592387576 (ВИКЛЮЧНО у випадках загрози життю чи смерті громадян України).

Увага! Просимо пам’ятати, що реєстрацію необхідно робити тільки на один, конкретно визначений день та час. Правило таке: одна особа – одна консульська дія – одна реєстрація. Система здійснюватиме періодичний моніторинг усіх записів та автоматично скасовуватиме усі реєстрації, які зроблені на одну й ту саму людину з одного й того самого питання. Виключення становлять тільки ті випадки, коли необхідно вчинити дві однакові консульські дії (наприклад, оформити дві довіреності, які різні за змістом тощо).

Закликаємо вас з розумінням та відповідально поставитись до встановлених Правил відвідування установи, максимально чітко дотримувати вказаних вимог, дбати про особисту безпеку та безпеку і здоров’я оточуючих. Це, у свою чергу, дозволить нам максимально швидко та якісно виконати нашу роботу, а вам – цивілізовано отримати необхідну консульську послугу.

До зустрічі!

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux