19 березня 2014 року Посол України в Сінгапурі Павло Султанський дав інтерв’ю у прямому ефірі телеканалу CNBC Asia Pacific.
Посол висловив свої міркування щодо ситуації, яка складається довкола українського бюджету, пограбованого поваленим режимом. Висока оцінка була дана зусиллям міжнародного співтовариства, зокрема провідними країнами Заходу, з підтримання платіжного балансу країни та рішучого впровадження заходів, спрямованих на посилення обороноздатності і підтримання національної економіки країни загалом, особливо після анексії Кремлем Кримського півострова. Зазначалося, що за кілька годин після проголошення у Москві нового суб’єкта федерації до дипустанови у Сінгапурі по допомогу звернулася мешканка Криму, яка подорожує в регіоні та залишилася без засобів до існування через припинення доступу до її банківського рахунку у Криму.
Серед іншого підкреслювалося, що Україна, мобілізуючи свої збройні сили, які злочинно руйнувалися роками, нині готова давати відсіч загарбнику. Але слід усвідомлювати, що завойовник є ядерною державою та володіє неспівмірно масштабнішим військовим ресурсом. За будь-яких обставин колишнього так званого стратегічного партнера України до останньої можливості слід приборкувати переговорними засобами та з застосуванням скоординованих зусиль світового співтовариства.
На запитання щодо поведінки і можливих подальших дій Газпрому, посол зазначив, що енергетична стратегія Росії багато років поспіль розглядається і використовується пануючим у сусідній державі режимом як один з наріжних важелів у досягненні імперських цілей. Але припущення про можливість чергового перекриття Росією газових кранів на кордоні з Україною є доволі сумнівною: бюджет РФ є критично залежний від постачань блакитного палива до європейських споживачів.
Висловлюючись про майбутнє окупованого півострова, посол наголосив, що Крим був, є і залишатиметься надалі невід’ємною частиною Української держави.
Слова подяки пролунали на адресу керівництва Сінгапуру, яке рішучим чином засудило російську інтервенцію, а також на прикладі брутального порушення Москвою базових принципів міжнародного права та взятих перед Україною зобов’язань щодо її суверенітету і територіальної цілісності гостро порушило питання про вразливість існувавшого дотепер світоустрою.