6 листопада 2022 року в готелі Shangri-La відбувся благодійний захід на підтримку НДСЛ "Охматдит".
Гості мали можливість дізнатися більше про поточну ситуацію в Україні та нову реальність українських лікарів, в якій вони борються за життя і здоров'я пацієнтів в умовах постійних обстрілів російської армії та все частіших відключень електроенергії.
Як зазначив у своєму відеозверненні до учасників заходу генеральний директор НДСЛ "Охматдит" Володимир Жовнір, "кошти, зібрані цього вечора, дозволять придбати важливе обладнання для підтримки зусиль медичного персоналу у їх щоденній боротьбі за порятунок пацієнтів".
Місцева українська громада скористалася нагодою, щоб познайомити іноземних гостей вечора з українською культурою та музикою.
Ми висловлюємо особливу подяку пані Пеггі Джеффс та всім, хто долучився до організації цього заходу, а також Червоному Хресту Сінгапуру за черговий етап плідної співпраці у зборі коштів для гуманітарної допомоги Україні.