6 жовтня 2022 року заступниця Голови Верховної Ради України пані Олена Кондратюк зустрілася зі Спікером Парламенту Республіки Сінгапур паном Таном Чуан-Джином. Зустріч відбулась на полях 8-го Саміту спікерів парламентів Великої двадцятки (Джакарта, Республіка Індонезія).
Пані Кондратюк поінформувала пана Тана про актуальну ситуацію в Україні. Також вони здійснили обмін думками щодо перспектив розвитку українсько-сінгапурської міжпарламентської співпраці.