З нагоди Дня єдності України 22 січня в приміщенні Посольства України в Республіці Сінгапур відбулася перша зустріч пані Посла Катерини Зеленко з активістами української громади – членами Українського клубу в Сінгапурі. У ході розмови Посол привітала учасників з Днем єдності України, подякувала за згуртування українців в Сінгапурі та висловила сподівання на відновлення активності Українського клубу після покращення епідеміологічної ситуації в країні перебування.