Шановні громадяни!
На першому етапі відновлять свою роботу заклади виробництва, надання оздоровчих та соціальних послуг, фінансові та страхові установи із обов’язковим дотриманням безпекових заходів для своїх відвідувачів.
Також відновлять роботу автомайстерні та заклади із надання послуг по догляду за домашніми тваринами.
Тим хто працює дистанційно, рекомендується і надалі працювати у такому ж режимі.
Споживання їжі в закладах громадського харчування все ще буде заборонено.
Дозволятиметься відвідування близьких родичів, проте не більш ніж двома особами на день.
Учні початкових та середніх класів зможуть відвідувати школу щодня.
До 10 червня буде повністю відновлено роботу дошкільних навчальних закладів.
В громадському транспорті необхідно знаходитись в захисній масці.
Дозволено церемонію реєстрації шлюбу, з присутністю на ній не більше 10 осіб.
На другому етапі буде дозволено споживання їжі в закладах громадського харчування.
Відкриватимуться торгові точки, спортзали, фітнес студії, навчальні центри із дотриманням безпечних умов.
Усі учні повернуться до школи, а вищі навчальні заклади повертатимуть студентів до своїх кампусів.
Відкриватимуться спортивні та відпочинкові майданчики.
Соціальна активність у невеликих групах також буде дозволена.
На третьому етапі відновлять проведення соціальних, культурних, релігійних та ділових зібрань чи подій, проте з обмеженою кількістю учасників.
Пенсіонерам дозволять виходити на вулиці за умови дотримання соціально безпечної дистанції.
Спа салони, кінотеатри, театри, бари та нічні клуби також відновлять свою роботу із суворим дотриманням безпечних умов.