Уряд Нової Зеландії прийняв рішення запровадити додаткові заходи для протидії поширенню COVID-19 в країну через інфікованих приїжджаючих, зокрема:
- з 15 січня 2021 року всі подорожуючі з США та Великої Британії мають представити негативний тест на коронавірус, зроблений впродовж 72 годин до вильоту;
- з 18 січня 2021 року подорожуючі з усіх країн (за виключенням Антарктики, Австралії, Островів Кука, Фіджі, Федеративних Штатів Мікронезії, Кірібаті, Маршалових Островів, Науру, Нової Каледонії, Ніуе, Палау, Самоа, Соломонових Островів, Токелау, Тонго, Тувалу та Вануату) зобов’язані невідкладно після прильоту до Нової Зеландії здати тест на наявність COVID-19 (day zero/one test on arrival). Цей тест буде додатковим до тестів на третій та дванадцятий день, які вже є обов’язковими для осіб, що перебувають на обсервації.
Детальніше за посиланням: https://www.beehive.govt.nz/release/additional-actions-keep-covid-19-out-nz