18 липня 2022 року Посол України в Республіці Сінгапур зустрілась зі Старшим державним міністром (Міністерство національного розвитку, Міністерство комунікації та інформації) Республіки Сінгапур Таном Кьят Хау.
Пані Посол поінформувала Старшого державного міністра про актуальну ситуацію в Україні та наслідки російського вторгнення, зокрема про значні руйнування цивільної інфраструктури та житлового фонду України.
Катерина Зеленко також висловила подяку за підтримку уряду Республіки Сінгапур, зокрема – за надання 2 траншів гуманітарної допомоги для постраждалих та запровадження санкцій проти держави-агресора.
Сторони здійснили обмін думками щодо можливих напрямків співробітництва у контексті повоєнної відбудови України, запровадження інновацій, діджиталізації, існуючих викликів у сфері кібербезпеки та протидії дезінформації.