• A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • Українською
  • English
Володимир Зеленський виступить на безпековому форумі «Діалог Шангрі-Ла 2022»
Опубліковано 10 червня 2022 року о 04:58

10 червня у Сінгапурі стартує 19-й міжнародний безпековий форум «Діалог Шангрі-Ла 2022», який триватиме три дні. Очільники оборонних, зовнішньополітичних відомств, експерти та журналісти з понад 40 країн зберуться вперше після 2-річної паузи, коли саміт не проводився через пандемію.

«Діалог Шангрі-Ла 2022» є одним з найпрестижніших міжнародних майданчиків для обговорення сучасних викликів та загроз, що постали перед Індо-Тихоокеанським регіоном, а також шляхів подолання криз і пошуку спільних рішень у глобалізованому світі.

11 червня у рамках форуму відбудеться онлайн-виступ Президента України Володимира Зеленського.

Від України у конференції також візьме участь делегація на чолі з заступником міністра закордонних справ  Дмитром Сеніком.

Деталі щодо заходу та посилання на трансляцію: https://go.iiss.org/SLD2022



Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux