28 січня 2011 р. Посол України у Республіці Сінгапур (РС) Павло Султанський зустрівся з директором Європейського представництва Державної агенції «Інтернешнл Ентерпрайз Сінгапур» (далі ІЕ Singapore, www.iesingapore.gov.sg) паном Хо Чі Хін (Ho Chee Hin).
ІЕ Singapore підпорядкована Міністерству торгівлі та промисловості РС і зорієнтована на розвиток зовнішньоекономічних можливостей Сінгапура через сприяння просуванню на зовнішні ринки місцевих компаній-експортерів та інтернаціоналізацію сінгапурського бізнесу. Маючи 35 закордонних представництв, агенція надає зареєстрованим у Сінгапурі компаніям послуги з інформування про регіональні ринки, знаходження іноземних бізнес-партнерів, залучення додаткових фінансових ресурсів тощо.
Під час зустрічі було обговорено низку питань щодо поточного стану та перспектив українсько-сінгапурського торговельно-економічного співробітництва. Констатовано, що зростанню інтересу сторін одна до одної сприяв успішний візит в Україну Міністра-ментора Сінгапуру Лі Куан Ю у вересні минулого року.
Сінгапурську сторону було поінформовано про ситуацію в Україні, наголошувалося на прагненні керівництва країни провести радикальні економічні реформи з метою поліпшення інвестиційного клімату та підвищення соціально-економічних стандартів.
Зі свого боку, пан Хо зазначив, що вигідне географічне розташування Сінгапуру, розвинута інфраструктура, а також створені тут сприятливі умови для ведення бізнесу роблять країну ідеальною платформою для просування торговельно-економічних інтересів в масштабах всього регіону ПСА. Відтак, ІЕ Singapore вітав би більш широке представлення українських компаній-експортерів на сінгапурському ринку.
Серед іншого обговорювалося питання щодо перспектив проведення чергового раунду переговорів з укладення двосторонньої Угоди про вільну торгівлю.
Сінгапурській стороні було передано інформацію щодо інвестиційного та економічного потенціалу низки областей України, а також стратегічних проектів, які реалізовуватимуться під егідою Державного агентства України з управління національними проектами.
Висловлювалася спільна думка про актуальність поглиблення торговельно-економічного співробітництва через заохочення взаємних інвестицій та залучення дедалі більшого числа приватних та державних компаній двох країн до реалізації спільних проектів.