19 жовтня 2022 року Заступник Голови Держспецзв'язку України Віктор Жора зустрівся з Директором Кіберагентства Сінгапуру Девідом Ко на плоях 7-го Міжанродного Кібертижня Сінгапуру.
Учасники зустрічі обговорили актуальні виклики в сфері кібербезпеки, а також здійснили обмін думками з низки питань.