19 жовтня 2022 року заступник Голови Держспецзв'язку України В.Жора виступив в якості спікера панельної дискусії "Цифрова інфраструктура - спільна відповідальність" в рамках 7-го Міжанродного Кібертижня Сінгапуру.
Учасники дискусіх обговорили акутальні загрози, які постають в кіберпросторі та перспективи співпраці між державними та приватними установами з метою подолання спільних викликів.