Добрий вечір пані та панове!
Мій виступ не триватиме довго, оскільки ви тут, щоб насолодитися виставою, а не якимись формальними розмовами.
Я не міг пропустити цю можливість і нагоду щоб не сказати про те, що, ймовірно, цей вечір принаймні когось з нас налаштує на те, щоб суттєво переглянути своє життя.
Само собою зрозуміло, що якими б матеріальними цінностями ми не володіли, наше уявлення про щастя чи нещастя не є пов’язане безпосередньо лише з достатком. Немає необхідності доводити, що найцінніші для батьків моменти життя пов’язані з їхніми дітьми, та і найсумніші також.
«Існує тільки одна найкраща дитина в світі, і кожна мати має її», – каже китайське прислів’я.
Професор Ірина Вохмяніна – моя добре відома в Україні співвітчизниця – впевнилася у тому, що щонайраніший зв'язок між матір'ю і дитям створює майбутню гармонію, набагато глибше взаєморозуміння, робить новонародженого здоровішим та навіть більш оптимістичним. Це є складовими, що заклали підвалини проекту Симфонія материнства, який привезла до Сінгапуру Ірина.
Мені приємно відзначити, що цього вечора ми насолоджуватимемося музикою у виконанні міжнародної групи з Вірменії, Болгарії, Угорщини, Сінгапуру, України та США. До речі, майже кожна з цих країн стикається з демографічними проблемами і шукає шляхи їхнього вирішення. Материнство є відправною точкою таких зусиль.
Теодор Рузвельт сказав: «Мати є єдиною найвищою цінністю національного життя, набагато важливішою, ніж успішний державний діяч, або бізнесмен, або художник, або науковець».
І на останок, я хотів би подякувати адміністрації Artistventure Concert за допомогу у реалізації проекту в престижному сінгапурському театральному комплексі Esplanade Theatres on the Bay.
Дякую всім, хто прийшов цього вечора. Давайте насолодимося першим з серії концертів, згадуючи слова Платона: «Музика дає душу всесвіту, крила – розуму, політ – уяві і життя – всьому».